Kurumsal

Simer Sac olarak faaliyete başladığımız günden beri sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Kurulduğumuz günden itibaren uzman kadromuz ile siyah, dkp, galvaniz sac satışının yanı sıra bu malzemelerin; lazer kesim, plazma kesim, optik kesim, abkant kıvrım, cnc boru işlem ve giyotin kesim işlemlerinide Simer Sac İşleme Merkezi olarak kendi bünyemizde yapmaktayız.

SİMER SAC olarak 5.000 mt² kapalı alan içerisinde sac satışının yanında CNC kesim büküm makineleri ile de müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde karşılık vermeyi amaçlamaktayız.

Firmamızın değişmez prensipleri; daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Sektörde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir; prensibiyle çalışan SİMER SAC olarak, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü siz değerli müşterilerimize teşekkür eder, sizlere bugün ve gelecekte daima hizmet vermeye devam edeceğimizi belirtmek isteriz.
Vizyonumuz
Kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlayarak rekabet gücümüzü arttırmak ve sektörümüze öncülük etmektir.
Misyonumuz
Müşteri beklentilerini her defasında, zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmet sunmaktır.

Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, hız ve kalite standartları prensiplerine bağlı etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren sosyal sorumluluk sahibi bir firma olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Kalite Politikamız
  • Mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak.
  • Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek, sistemin verimli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak
  • Çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak ve performanslarını gelişmesini sağlamak
  • Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görmek, aramızda ki saygı ve güvenirliliği her zaman en üst düzeyde tutmak
  • Yeniliklere açık, son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak
  • İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak,
  • Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, insana önem veren ve insan hayatının değerini bilerek sektörde haklı olarak elde ettiğimiz ünvanı güvenli ve kaliteli işlerle sürdürmek.

Ürünlerimiz